Naše služby

Doručení - rozvoz květin a dárku

Má Váš blízký narozeniny, svátek nebo jinou událost, nebo chcete jen někoho příjemně překvapit? Potom využijte naši službu doručení květin. Květiny doručíme v Chrudimi, Pardubicích a blízkém okolí. Vybrat květinu si u nás můžete několika způsoby:

  • V nabídce našeho eshop katalogu
  • Zasláním obrázku vazby květiny na email.
  • Máte svou představu a myšlenku, neváhejte zavolejte nám, či nám zašlete e-mail a my se pokusíme Vaše přání splnit a květinu doručíme.

Jste virtuální obchod, nebo květinářství z druhého konce republiky a máte požadavek na doručení květiny v našem regionu? Zavolejte nám a sdělte nám požadavek Vašeho zákazníka.

Bytová květinová dekorace

Máte dům, byt či kancelář a máte pocit, něco nám tu chybí? Svěřte se nám... v naší nabídce naleznete od "Živé" květiny v květináči, sušené dekorace, květíny k zavěšení vše pěkně sladěné včetně nádob a doplňků, tak abyste se cítili útulně...

Extravagantní květiny

Přemýšlíte jaké překvapení připravit pro svého blízkého, známeho a mělo by to být něco nevšedního? Potom by Vás mohla zaujmout naše speciální nabídka extravagantních květin, tvořena např. z uzeniny, doplněna výzdobou...

Svatební květinová dekorace

Na žádné svatbě nesmí květiny chybět. Přijďte se k nám poradit jak by měla vypadat květina pro nevěstu, ženicha a svědky, květiny pro maminky, družičky, květinová vazba na auto, výzdoba restaurací a sálu... Naše květinářství se bude snažit, aby květiny dokonale splňovaly Vaše představy a přispěly k tomu, aby pro Vás Vaše svatba byla nezapomenutelná.

Smuteční dekorace

I v době Vašeho smutku jsme tu s Vámi. Připravíme pro Vás věnce, vazby na rakev, smuteční koše, různé velikosti kytic do ruky po dohodě zajistíme výzdobu kostelů i obřadních síní.

Zákaznický servis

Tel.: 606 636 850

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Náhodné produkty

Bohemia sekt 0.75l

bohemia sekt 0.75l

Naše cena: 180.00 Kč

Květina k doručení 7

Naše cena: 500.00 Kč